Cíťte sa ako doma

Izby a obytné priestory

Chata Harmony ponúka ubytovanie v dvoch dvojlôžkových a dvoch trojlôžkových izbách pre max. 10 dospelých s možnosťou prístelky pre dve deti do 12 rokov (rozťahovací gauč). Izby, ako aj celá chata sú zariadené moderne a vkusne, čo zaručuje našim hosťom pohodlie a komfort. To prispieva k dokonalému oddychu od každodenného života v krásnom prostredí hôr.

Izby disponujú vlastnou kúpeľnou so sociálnym zariadením. Na každej izbe je televízor a hostia majú k dispozícii bezplatné wi‑fi v celej chate.

Aby ste si mohli užiť chvíle oddychu aj so svojimi najmenšími, po dohode vieme poskytnúť aj detskú postieľku, vaničku a prebaľovací pult priamo na izbu.

Užite si dovolenku bez zbytočného balenia.

Spálňa

4 spálne s 10 posteľami

Kuchyňa

Kuchynský kút s jedálňou

Jedáleň

Miesto nielen na jedenie

Sauna

Tradičný severský relax

Kúpeľňa

5 kúpeľní s WC

Obývačka

2 spoločenské miestnosti

Ubytovanie na Chate Harmony

Chata je rozdelená na spoločenskú a obývaciu časť. Spoločenská časť zahŕňa spoločenskú miestnosť, kde sa môžete zabaviť napríklad zorganizovaním ping-pongového turnaja alebo hraním biliardu. Po náročnom dni môžete využiť služby nášho mini wellness centra, kde načerpáte sily do ďalších dní a zregenerujete telo aj myseľ. Pre najmenších je v týchto priestoroch vytvorený detský kútik, aby si aj rodičia mohli v kľude vypiť svoju kávičku. Zo spoločenskej miestnosti je východ priamo na zatrávnenú terasu, kde si môžete zahrať bedminton alebo futbal so svojimi ratolesťami, prípadne si zacvičiť pri východe slnka.

V obývacej časti chaty nájdete plne vybavenú kuchyňu prepojenú s jedálňou, kde si môžete vychutnať raňajky s výhľadom na pohorie Malej Fatry, a obývačkou, ktorá poskytuje priestor na debatu pri pohári dobrého vína. V zimných mesiacoch na zahriatie po lyžovačke alebo prechádzke vonku Vám dobre poslúži krb. Na tomto poschodí je aj veľká spoločná kúpeľňa so sociálnym zariadením.

Podkrovie pozostáva zo 4 spální. Dve z nich disponujú možnosťou prístelky. Každá z izieb má svoju vlastnú kúpeľnu so sociálnym zariadením, čo zabezpečí súkromie a pohodlie aj toho najnáročnejšieho hosťa. Televízor na každej izbe a wi‑fi pokrytie v celom objekte je samozrejmosťou.

Podkrovie pozostáva zo 4 spální. Dve dvojlôžkové spálne disponujú vlastnou kúpeľňou so sociálnym zariadením, čo zabezpečí súkromie a pohodlie aj toho najnáročnejšieho hosťa. Dve trojlôžkové spálne využívajú spoločnú kúpeľňu na chodbe. Všetky kúpeľne v chate sú vybavené uterákmi a toaletnými potrebami. Televízor na každej izbe a wifi pokrytie v celom objekte sú samozrejmosťou.

Pre Vašich najmenších

K dispozícii je detský kútik, detská postieľka, vanička a prebaľovací pult priamo na izbu.

Parkovanie pri chate

Súkromné chránené parkovisko priamo pri chate je Vám k dispozícii.

TV a wi‑fi

Televízor v každej izbe a bezplatné wi‑fi pripojenie v celej chate sú samozrejmosťou.

Jednoduchá online rezervácia

Využite možnosť pohodlnej a rýchlej online rezervácie a zabookujte si ubytovanie, než Vás niekto predbehne.

Sauna, kúpeľne a WC

Doprajte relax svojmu telu i duši v našom wellnesse. Každá z izieb má svoju vlastnú kúpeľnu so sociálnym zariadením.

Šport a aktívny oddych

Ponúkame možnosť požičať si bicykle alebo môžete vyraziť na pešiu túru rovno z chaty. Na lyžiarsky vlek je to len 200 m. Priamo v chate si zahrajte stolný tenis a biliard.